Zdeněk Drahoš
Kameničky 205
539 41

469 811 382
602 486 891

Kontaktujte nás
Jste na stránce: TRUHLARSTVIDRAHOS.cz >> O nás

O nás

Pohled na obec Kameničky a provozovnu Truhlářství DrahošNaše firma byla založena již roku 1991 a má tedy dlouholeté zkušenosti s truhlářskou výrobou. Naše sídlo a dílna je v obci Kameničky, kde začíná kraj Žďárských vrchů, chráněná krajinná oblast se zachovalou přírodou a krajinou, kterou přijíždí obdivovat mnoho turistů a výletníků.
Poznejte kraj okolí Kameniček.

Právě v souladu s přírodou, pomocí přírodních materiálů a ekologicky nezávadných barev a laků se snažíme přispět a také trochu zkrášlit zdejší kraj. Dřevěnná okna a dveře jistě přispějí k přirozenějšímu zasazení rodinného domu nebo chaty do krajiny a navíc svými skvělými vlastnostmi pomohou ušetřit náklady na vytápění.
Klikněte zde pro více informací o našich výrobcích.

Za dobu působení naší firmy na trhu jsme získali nejen mnoho cenných zkušeností, ale také navázali dobré kontakty s našimi obchodními partnery. Mimo běžné zakázkové výroby jsme také realizovali zakázky středního a většího rozsahu, jelikož umíme nabídnout přirozenou kvalitu za výhodných cenových podmínek. Nahlédnout do našich realizovaných zakázek můžete v sekci Reference